4-asis 3DP projekto susitikimas

2018 m. liepos 2 d. Bukarešte, Rumunijoje įvyko ketvirtasis paskutinysis 3DP projekto partnerių susitikimas.

Susitikimo metu partneriai pristatė užduotis, atliktas po paskutiniojo susitikimo Lenkijos miete Žešuve, 2017 m. spalio mėn. Taip pat aptarė projekto rezultatų sklaidos renginius, kuriuos skirtingose šalyse organizavo įvairūs partneriai. Be sklaidos renginių, taip pat nuvo aptarti  daugelis aktualių klausimų, pavyzdžiui, kaip padidinti dalyvių skaičių e-mokymosi sistemoje, ką papildomai reikia padaryti norint užbaigti ir įvertinti projekto mokymosi rezultatus.

Taip pat buvo palieti tokie klausimais, kaip projekto tvarumas, ECDL sertifikavimas ir autorių teisės, susijusios su atitinkamais intelektinias produktais.

Po susitikimo dalyviai turėjo galimybę aplankyti įvairias CAMIS centro 3D spausdinimo laboratorijas ir susipažinti su ten esančiomis technologijomis. Dalyviams buvo pademonstruotos skirtingos 3D spausdinimo technologijos, įskaitant stereolitografiją ir FDM. Taip pat dalyviai galėjo įvertinti kaip studentai naudoja 3D spausdinimo technologijas savo projektuose. 

Plačiau apie 3DP projektą…

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.