Hackathon: Neužkibk ant sukčių kabliuko internete!

Šią savaitę tęsiasi saugesnio interneto savaitė Lietuvoje ir visoje Europoje. Informacinių Technologijų Institutas kartu su kartu su partneriu VIPT asociacija vasario 8 d. suorganizavo tarptautinį nuotolinį hakatoną. Į šį renginį buvo pakviestos projekto „SparkDigiGirls“ dalyves iš Slovėnijos, Lietuvos, Graikijos ir Portugalijos.

Šiuo metu daugiau nei 200 merginų išbando naujai sukurtą programą „Technologijos išlaisvina vaizduotę“. Sausio-kovo mėnesiais dalyvaudamos šioje programoje merginos įgyvendina iššūkius, kurių metu išbando inovatyvias technologijas, tokias kaip dirbtinis intelektas, papildytoji realybė, daiktų internetas, programavimas, 3D modeliavimas ir spausdinimas, debesų kompiuterija, blokų grandinė. Susipažįsta kaip jos veikia ir, svarbiausia, kaip gali jas panaudoti savo kasdieniniame gyvenime.

Šį kartą merginos minėdamos saugesnio interneto savaitę buvo pakviestos išbandyti įvairias interaktyvias užduotis susijusias su saugiu internetu. Emoji pagalba perrašė duotas situacijas, viktorinos metu ieškojo atsakymų į klausimus, susijusius su sukčiavimu internete, išbandė visą eilę naujų įrankių kaip slido, jumboard ir kt.

Merginų atliekamus iššūkius ir kuriamus darbus galima stebėti Instagram paskyroje SparkDigiGirls.

Daugiau informacijos apie projektą ieškokite svetainėje: digigirls.eu/

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.