Nemokamas kursas CyberPhish norintiems apsisaugoti nuo sukčių internete

Į pilotinį nuotolinį kursą kviečiami visi, norintys patobulinti žinias apie sukčiavimą internete. Apie sukčiavimo atakas sužinosite mokymo medžiagoje ir spręsdami scenarijus, kuriuose turėsite atpažinti, ar tai sukčiavimo atvejis ir kokių veiksmų imtumėtės tokioje situacijoje.

Kurso dalyviai mokysis naudodami nuotolinę mokymo aplinką, kurioje patalpinta mokymo medžiaga, savitikros testai, simuliaciniai klausimai. Dalyviai, pabaigę kursą, kviečiami patikrinti žinias baigiamuoju testu, o testą išlaikiusiems ne mažesniu nei 75 % balu išduodamas dalyvio pažymėjimas.

Pilotinių mokymų dalyviai gali rungtyniauti tarpusavyje už savitikros testų ir simuliacijų sprendimą rinkdami taškus bei ženklelius (angl. badges).

Pilotiniai CyberPhish mokymai visose partnerių šalyse vykdomi iki rugsėjo pabaigos.

Tikimąsi, kad pabaigę mokymus dalyviai pagerins žinias apie kibernetinį saugumą, sužinos, kaip atpažinti sukčiavimo atvejus, kaip apsisaugoti, o taip pat sužinos, ką daryti įvykus sukčiavimo atvejui.

Registracija į nuotolinį nemokamą kursą: www.cyberphish.eu/learn.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.