Projekto Online4EDU susitikimas Rygoje

2015 m. gegužės 20-21 dienomis Rygoje įvyko projekto Online4EDU partnerių antrasis susitikimas.

Projekto partneriai iš Latvijos, Estijos, Vokietijos, Airijos ir Lietuvos diskutavo apie per pirmąjį pusmetį atliktas projekto veiklas. Projekto pradžioje buvo atliekamas kelių dalių tyrimas apie esamą mokytojų apmokymo, kvalifikacijos kėlimo situaciją, apie tai kaip mokytojai naudoja IKT ir bendradarbiavimo priemones savo veikloje, ir kokių priemonių reikia imtis, norint paskatinti mokytojus labiau naudoti IKT bei bendradarbiavimo priemones mokymo veikloje. Pirmiausia keturiose partnerių šalyse (Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Vokietijoje) buvo atliekamas mokytojų mokymo situacijos tyrimas, po to apklausiami patys mokytojai (iš viso apklausta apie 2800 mokytojų), ir galiausiai apklausiami ekspertai, kurie apibūdino esamą švietimo situaciją bei siūlė sprendimus.

Artimiausiu metu projekto svetainėje (http://www.online4edu.eu) ir projekto partnerių svetainėse bus publikuojama atlikto tyrimo ataskaita.

Projekto partneriai taip pat diskutavo apie Online4EDU mokymo medžiagos programą, buvo demonstruojamos rekomendacijos ir nurodymai kuriant mokomąją medžiagą bei sertifikavimo testus. Numatyta, kad trečiasis projekto susitikimas vyks Dubline šių metų lapkričio 24-25 dienomis, kur kartu su projekto partnerių susitikimu, vyks pilotinio mokymo lektorių apmokymas.

Susitikimo Latvijoje organizatorius – projekto koordinatorius LIKTA.

ITI atstovavo vykdančioji direktorė Renata Danielienė ir projekto konsultantas Eugenijus Telešius.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Plačiau apie Online4EDU projektą…