Trečiasis 3DP projekto partnerių susitikimas

2017 m. spalio 19-20 d. vyko projekto 3DP trečiasis susitikimas Lenkijoje, Rzeszów mieste. Susitikimas prasidėjo nuo užduočių, kurias kiekvienas partneris atliko po paskutiniojo susitikimo, pristatymo. Vėliau partneriai, atsakingi už konkrečius projekto rezultatus, pristatė jų vystymą: IO3 „3DP mokomoji medžiaga“ (UPB CAMIS), IO4 „3DP gairės lektoriams“ (Ludor ir Somorrostro), IO7 „3DP mokymosi valdymo sistema“ (Danmar Computers). Taip pat buvo suplanuoti projekto rezultatų baigiamieji darbai, bei partnerių tarptautinių mokymų veiklos, kurios vyks Maltoje 2018 metų sausio mėn.

Antrąją susitikimo dieną daug laiko skirta vadybos ir komunikacijos klausimams, susijusiems su artėjančia tarpine ataskaita. Kita svarbi diskusijų tema – projekto viešinimas, įskaitant jo eigą, apibendrinimą ir idėjas jo tobulinimui. Suplanuoti projekto rezultatų ir viešinimo veiklos uždaviniai artimiausiems mėnesiams. Paskutinis projekto partnerių susitikimas vyks UPB CAMIS Bukarešte, Rumunijoje 2018 metų liepos mėn.

Plačiau apie 3DP projektą…

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.