HIS4HE projektas

SVEIKATOS INFORMACIJOS SISTEMOS MOKYMŲ IR SERTIFIKAVIMO DIEGIMAS AUKŠTAJAME MOKSLE (HIS4HE)
Nr. 2016-1-LT01-KA203-023177


Projekto sklaidos renginys, kuris vyko 2018 m. rugsėjo 26 d.


Kviečiame į pilotinius projekto HIS4HE mokymus!


Projekto partnerių susitikimai


Apie projektą

Projekto „Sveikatos informacijos sistemos mokymų ir sertifikavimo diegimas aukštajame moksle“ (HIS4HE) metu Lietuvoje ir Latvijoje siūlomi nauji mokymo standartai sveikatos studijų specialistų programai. Projekto tikslas  parengti ir įdiegti sveikatos informacijos sistemos studijų programą, studijų modulį, mokymo medžiagą ir Europos mastu pripažintą sertifikavimo sistemą, skirtą mokymų metu įgytų žinių įvertinimui.

Projekto metu naudojamas Europoje pripažintas ECDL Health įgūdžių ir žinių standartas, kuriuo remiantis sudaromas sveikatos informacijos sistemos programos turinys bei reikiamas žinių lygis ir taip užtikrinama studijų mokymo modulio kokybė. Tuo pačiu šis standartas padės įvertinti esamų sveikatos informacijos sistemų profesionalų kvalifikaciją tarptautiniu mastu Lietuvoje ir Latvijoje.

ECDL sveikatos informacijos sistemos sertifikavimo modulį ir priemones diegia oficialios ECDL fondo atstovybės Lietuvoje (Informacinių technologijų institutas) ir Latvijoje (LIKTA). Projekte dalyvaujantis partneris DLGI yra taip pat oficiali ECDL fondo atstovybė Vokietijoje. Šis partneris savo šalyje yra įdiegęs ECDL Health (sveikatos informacijos sistemos) modulį ir projekto HIS4HE metu dalijasi patirtimi projekto rezultatų lokalizavimo ir įdiegimo klausimais.

Tikslinė grupė

Projekto HIS4HE rezultatai skirti aukštųjų mokymo įstaigų studentams, pacientų duomenų sistemų naudotojams, tokiems kaip gydytojams, seselėms, sveikatos sistemų aptarnaujančiam personalui ir pan.

Projekto trukmė

Projekto trukmė 24 mėn. (nuo 2016 spalio iki 2018 rugsėjo).


Projekto rezultatai:


Projekto partneriai:

Projekto svetainė: http://www.ecdl.lt/his4he